ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA OPAVA-MALÉ HOŠTICE- PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
Základní školaMateřská školaDružinaJídelna
Aktuality
O nás
Organizace šk. rokuKalendářSmartClass TeacherSmartClass StudentLOGO Škola onlineZájmové kroužkyFotogalerie
Dokumenty
Rodiče a škola
Projekty a granty
Aktuality
O nás
Organizace šk. rokuKalendářSmartClass TeacherSmartClass StudentLOGO Škola onlineZájmové kroužkyFotogalerie
Dokumenty
Rodiče a škola
Projekty a granty
Adresa

Dvořákova 37
Opava - Malé Hoštice
747 05

Email

reditel@skolamalehostice.cz

Telefon

553 765 151
739 479 886

Mapa

IČO: 70 999 368
IZO: 600 143 007
ČÚ: 181709659/0300
ID: w9wmf6f

Organizace školního roku

Časový plán akcí ve školním roce 2020/2021

 

1. pololetí 1. září 2020 (úterý) – 28. leden 2021 (čtvrtek)
2. pololetí 1. únor 2021 (pondělí) – 30. červen 2021 (středa)
Podzimní prázdniny 29. říjen 2020 (čtvrtek) a 30. říjen 2020 (pátek)
Vánoční prázdniny 23. prosinec 2020 (středa) – 3. leden 2021 (neděle)
Pololetní prázdniny 29. leden 2021 (pátek)
Jarní prázdniny 8. únor 2021 (pondělí) – 14. únor 2021 (neděle)
Velikonoční prázdniny 1. duben 2021 (čtvrtek) a 2. duben 2021 (pátek)
Hlavní prázdniny 1. červenec 2021 (čtvrtek) – 31. srpen 2021 (úterý)

 

Vydávání vysvědčení:

  1. pololetí: 28. leden 2021 (čtvrtek)
  2. pololetí: 30. červen 2021 (středa)

 

Třídní schůzky a konzultace:

Třídní schůzky 1. třídy 3. září 2020 (čtvrtek)
Úvodní třídní schůzky 3. září 2020 (čtvrtek) 
Konzultační den 24. listopad 2020 (úterý) 
Konzultační den 19. leden 2021 (úterý) 
Konzultační den 13. duben 2021 (úterý) 
Třídní schůzky netradičně 1. červen 2021 (úterý) 

 

Třídní schůzky a konzultace probíhají vždy od 15.30 – 18:00 hodin.

Individuální konzultace jsou možné po domluvě s učiteli pouze mimo vyučovacích hodin.

 

Pedagogické rady:

Úvodní pedagogická rada 25. 8. 2020
1. čtvrtletí 24. 11. 2020
1. pololetí 19. 1. 2021
3. čtvrtletí 13. 4. 2021
2. pololetí 22. 6. 2021
Závěrečná pedagogická rada 29. 6. 2021

 

Bruslení:

Termín bude upřesněn.

Povinné vybavení: brusle, přilba, teplé rukavice a sportovní oděv, 2x 10 Kč nebo průkaz MHD.

Uvítáme pomoc rodičů nebo prarodičů při odvozu batohů a obouvání bruslí na zimním stadionu. Děkujeme.

 

Lyžařský kurz:

v měsíci lednu (termín bude upřesněn)

 

Den otevřených dveří:

 v měsíci březnu

 

Zápis dětí do 1. tříd:

od 1. dubna do 30. dubna 2021 (termín bude upřesněn)

 

Miniškolička:

v březnu 2021 (4 lekce - termín bude upřesněn)

 

Plavecký kurz: (15 lekcí) pro žáky 2. a 3. ročníku

v termínu od února 2021 – června 2021, každou středu od 10:30 -12:00

 

Organizace dne a zvonění

  • Školní budova se pro žáky otevírá v 7:40 hod.
  • Pro žáky, kteří navštěvují ranní družinu, je školní budova otevřena od 6.30 hod.
  • ŠD navštěvují děti v době od 6:30 do 7:40 a od 11:40 do 16:00, kdy ŠD svou činnost končí.
  • Žáci přicházejí do školy v době od 7:40 do 7:55 – příprava na vyučování.
  • Ranní vyučování se zahajuje v 8:00.
  • Vyučovací jednotka trvá 45 minut. Vyučovací hodiny začínají a končí podle zvonění. Přestávky mezi vyučovacími hodinami jsou 10 minut, po druhé vyučovací hodině je přestávka v délce 20 minut.

 

Rozvržení vyučovacích hodin a režim přestávek:

Hodina Časový rozsah Přestávka
1. 8.00 – 8.45 10 min
2. 8.55 – 9.40 20 min
3. 10.00 – 10.45 10 min
4. 10.55 – 11.40 25 min
5. 12:05– 12.50  

 

 ROZVRH  HODIN -

1. třída, Mgr. Hana Radová

 
1.
2.
3.
4.
5.
PO

ČJ
Radová 

M
Radová 

TV
Radová 

ČJ
Radová 

ČJ
Radová 

ÚT

M
Radová 

ČJ
Radová

Prv
Radová 

ČJ
Radová 

 
ST

M
Radová 

ČJ
Radová 

AJ
Šreková 

VV
Šreková 

 
ČT

HV
Rončková 

ČJ
Radová 

TV
Radová 

ČJ
Radová 

 

ČJ
Radová 

M
Radová 

Prv
Radová 


Radová 

 

 

2. třída, Mgr. Hana Šišmová

 
1.
2.
3.
4.
5.
PO

ČJ
Šišmová

M
Šišmová

Prv
Šišmová

AJ
Šreková

 
ÚT

M
Šišmová

ČJ
Šišmová

VV
Šišmová

ČJ
Šišmová

 
ST

TV
Šišmová

ČJ
Šišmová

M
Šišmová

Prv
Šišmová

ČJ
Šišmová

ČT

HV
Rončková

ČJ
Šišmová

M
Šišmová

TV
Šišmová

ČJ
Šišmová

ČJ
Šišmová

M
Šišmová

ČJ
Šišmová


Radová

 

 

3. třída, Mgr. Denisa Onderková

 
1.
2.
3.
4.
5.
PO

ČJ
Onderková

M
Onderková

Prv
Šreková


Rončková

ČJ
Bělastová

ÚT

M
Onderková

ČJ
Onderková

AJ
Onderková

VV
Rončková

ČJ
Onderková

ST

M
Onderková

ČJ
Onderková

TV
Radová

AJ
Onderková

ČJ
Onderková

ČT

TV
Radová

ČJ
Onderková

M
Onderková

HV
Šreková

AJ
Onderková

ČJ
Onderková

M
Onderková

Prv
Šreková

Inf
Šišmová

ČJ
Onderková 

 

4. třída, PaedDr. Šárka Bělastová

 
1.
2.
3.
4.
5.
PO

ČJ
Bělastová

M
Šreková

AJ
Onderková D.

ČJ
Bělastová Š.

TV
Mlčochová

ÚT

M
Šreková S.

ČJ
Bělastová Š.

Vl
Bělastová Š.

ČJ
Bělastová Š.


Radová H.

    SPP
Rončková M.
     
ST

ČJ
Bělastová Š.

M
Šreková S.

AJ
Onderková D.

VV
Bělastová Š.

VV
Bělastová Š.

ČT

ČJ
Bělastová Š.

M
Šreková S.

Vl
Bělastová Š.

HV
Rončková M.


Radová H.

ČJ
Bělastová Š.

M
Šreková S.

AJ
Onderková D.


Šreková S.

TV

Mlčochová

 

5. třída, Mgr. Sabina Šreková

 
1.
2.
3.
4.
5.
PO

M
Šreková S.

ČJ
Bělastová Š.

Vl
Bělastová Š.

AJ
Onderková D.


Šreková S.

ÚT

ČJ
Bělastová Š.

M
Šreková S.

TV
Šreková S.

AJ
Onderková D.


Rončková M.

ST

M
Šreková S.

ČJ
Bělastová Š.

VV
Rončková M.

VV
Rončková M.

TV
Šreková S.

    SPP
Rončková M.
     
ČT

MV
Šreková S.

ČJ
Bělastová Š.


Šreková S.

ČJ
Bělastová Š.

Vl
Bělastová Š.

M
Šreková S.

ČJ
Bělastová Š.

ČJ
Bělastová Š.

AJ
Onderková D.

HV
Šreková S.